تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
lovely - Ukiss
all the things that you want

Ukiss

چهارشنبه 13 مرداد 1389 11:34 ب.ظ

زحمت این پستو کی کشیده؟ : bahar
ارسال شده در: Ukiss ،

سلامممممممممممممم.........

امروز با ukiss آپیدم...یه گروه مثل ss501 , super junior ,....راستش من خودم اول از این گروه خوشم نمیومد

 ولی وقتی بیشتر درموردشون فهمیدم نظرم عوض شد...اگه برنامه یpops in seoul رو دیده باشید سه تا از

مجری های برنامه که بعضی روزا اجرا دارن تو گروه ukiss هستن ... البته اونایی که با این گروه آشنایی ندارن

ممکنه چیزایی رو که الان میگم خوب متوجه نشن...امروز واسه آشنایی بشتر عکسا و بیوگرافی اعضای این

 گروه رو تهیه کردم...امیدوارم لذت ببرید...


اینم از عکسای گروه....


http://xii4.files.wordpress.com/2009/11/20091105_u-kiss_comeback_performance_on_mcountdown_572.jpg

U-KISS

U = Ubiquitous
K = Korean
I = International (idol)
S = Super
S = Star

گروه U-Kiss از 7 عضو تشکیل شده. این گروه با آهنگ 어리지 않아 Not Young در 15 آگوست 2008 در ژاپن کاره خودشون رو آغاز کردند.

هنگامی که سایت این گروه برقرار شد در کمتر از دو روز 50,000 بیننده داشت. این گروه هدف این گروه تنها معروفیت در کره نبود بلکه قصد آنها آسیا بود. اعضای این گروه از آمریکا , ماکااو و چین هستند به همین خاطر این گروه میتوانند به چهار زبان مختلفه انگلیسی , ماندارین , ژاپنی و کره ای صحبت کنند.رنج سنی این گروه از 15 تا 21 است.

U-Kiss زیر نظر شرکت NH Media مشغول به کار هست که گروه PARAN و بازیگر Yang Dong Geun نیز زیر نظر این شرکت بوده اند.

2 نفر از اهضای این گروه عضو سابق گروه Xing بودند

cr:korean-zone

.............................................................................................................................

و اینم از بیوگرافی اعضای گروه...

 

                                      

Name: Soohyun
Real name: Shin Soohyun
Height: 181cm
Weight: 67kg
Blood type: A
Family members: parents, big sister, little sister
Hobbies: Listening to music, exercise, play computer
Talents: R & B, dance, football and playing the piano
Religion: Christian

 

Sandeo
Real name: Alexander Lee Eusebio
Height: 181cm
Weight: 60kg
Blood type: O
Family: Parents, an older sister
Hobbies: Listening music, watching movies, photograph
Talents: English, Chinese, Portuguese, Japanese, Rap
Religion: Christian
Favorite song: At the foot of the cross

 

Ki Seob

Name : Lee Ki Seop
Birthday : 17 Januari 1991
Height : 180
Weight : 60 kg
Blood type : O
Talents : Taekwondo , dance, acting
Hobbies : music , photography , piano, acting

 

 

 

 

 

 

Name: Eli
Real name: Kim Kyongjae
Height: 180cm
Weight: 60kg
Blood type: O
Family: parents, big sister, little sister
Hobbies: Listening music, playing computer, watching TV
Talent: Taekwondo, KungFu, Chinese, English
Religion: Christian
Favorite song: Ne-Yo - Because of you

 

 

Name: Kibum
Real name: Kim Kibum
Height: 180cm
Weight: 53kg
Blood type: O
Family: Parents, an older brother (Kim Hyung Joon, singer in the group SS501)
Hobbies: Listening music, swimming, reading books
Talent: composing music, Japanese, playing piano, singing
Religion: Christian
Favorite song: Ne-Yo - So sick

 

Name: Kevin
Real name: Woo Sunghyun
Hobbies: listening to music, watching movies, composing music, reading
Talents: Poppin'danse, guitar, paino, English
Group: U-KISS
Height: 175 cm
Weight: 50 kg
Date of birth: 25 November 1991
Feature: Attended school in California and speaks English fluently

 

Name: Dongho
Real name: Shin Dongho

Height: 175cm
Weight: 65kg
Blood type: B
Family: Parents, an older brother
Hobbies: Golf, listening to music, read books
Talent: Chinese, foot
Religion: Christian
Favorite song: Shin Seung Hun


خوب اینم از این....راستی من یه دو سه روزی نمیتونم بیام نت....اگه جواب نظرا یا درخواستاتونو دیر دادم تعجب

نکنید......دوستون دارم فراووووووووووووووووون....فعلا بابای

 




نظرات شما: نظر بدید...چه خوشگلا چه زشتا
آخرین ویرایش: جمعه 15 مرداد 1389 11:45 ب.ظ