تبلیغات
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
lovely - بیوگرافی اعضای گروه super junior
all the things that you want

بیوگرافی اعضای گروه super junior

دوشنبه 1 شهریور 1389 01:54 ب.ظ

زحمت این پستو کی کشیده؟ : bahar
ارسال شده در: super junior ،

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام...

امروز یه بیوگرافی توپ از ممبرهای سوپرجونیور واستون گذاشتم...دیگه که باید بدونید من چقد عاشق این

گروهم...امیدوارم لذت ببرید...راستی توی عکس زیر اسم هرکس زیرش نوشته شده...موقع خوندن بیوگرافی

میتونین عکسارو با اسما چک کنین اگه دقیقا نمیدونین کی کیه!؟!؟! 

Lee Ee teuk
Real Name: Park JungSu
Birthday: July 1, 1983
Height: 179 cm
Blood Type: A
Hobbies: singing, writing songs, going online, listening to music
--is the leader of the group

Kim Hee Chul
Real Name: Kim Hee Chul
Birthday: July 10, 1983
Height: 178 cm
Weight: 60kg
Blood Type: AB
Hobbies: poetry, drawing comics, computer games
--is referred to as Cinderella by fans

Hangeng/Hankyung
Real Name: Hangeng
Birthday: February 9, 1984
Height: 181 cm
Blood Type: O
--is the only member that isn't korean. he's chinese


ye sung
Real Name: Kim Jong Oon
Birthday: August 24, 1984
Height: 178 cm
Weight: 60 kg
Blood Type: AB
Hobbies: singing, listening to music, watching movies, reading


kang in
Real Name: Kim Young Oon
Birthday: January 17, 1985
Height: 181 cm
Weight: 70 kg
Blood Type: O
--is really close with Eeteuk


shin dong
Real Name: Shin Dong Hee
Birthday: September 28, 1985
Height: 179 cm
Blood Type: O


Real Name: Lee Sung Min
Birthday: January 1, 1986
Height: 175 cm
Weight: 64 kg
Blood Type: A
Hobbies: watching movies


eunhyuk
Real Name: Lee Hyuk Jae
Birthday: April 4, 1986
Height: 177 cm
Weight: 58 kg
Blood Type: O


Real Name: Lee Dong Hae
Birthday: October 15, 1986
Height: 177 cm
Weight: 58 kg
Blood Type: O


Real Name: Choi Shi Won
Birthday: February 10, 1987
Height: 182 cm
Weight: 65 kg
Blood Type: B
Hobbies: watching movies, drums, tae kwon do


Real Name: Kim Ryeo Wook
Birthday: June 21, 1987
Height: 173 cm
Blood Type: O

Real Name: Kim Ki Bum
Birthday: August 21, 1987
Height: 179 cm
Weight: 63 kg
Blood Type: A
Hobbies: practicing singing, practicing facial expressions



Real Name: Jo Kyuhyun
Birthday: February 03, 1988
Height: 180 cm
Weight: 68 kg
Blood: Type A

ببخشید که دیگه واستون ترجمه نکردم...آخه هیچ چیزه خاصی که نداشت...مطمئنم که همشو فهمیدین!!!

بای




نظرات شما: نظر بدید ، به خدا تو این ماه ثواب داره...
آخرین ویرایش: دوشنبه 1 شهریور 1389 01:54 ب.ظ